KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14721027
nr 1472 1027
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1916, "Byst". Bildmått: 25x18, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Utrop:
7.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:44:50
5.000 kr
6.000 kr
5.200 kr
5.400 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
5.800 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.200 kr
6.400 kr
6.600 kr
- Klassiska
30 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn